درباره کاردیس و معرفی آندر باره کاردیس

kardiss-group-about-kardiss

  

درباره ما

گروه ساختمانی کاردیس که از زیرمجموعه های هلدینگ پرهام می باشد فعالیت خود را از سال 1384 آغاز نموده است. این گروه در طول فعالیت خود در حوزه های طراحی و ساخت موزه ها غرفه سازی نمایشگاهی طرح و اجرای ساختمان های مسکونی-تجاری اداری فعال بوده و هم اکنون با تمرکز بر طراحی-سرمایه گذاری و اجرای ساختمان های مسکونی اداری و تجاری به فعالیت خود ادامه می دهد. این گروه دارای سه برند ساختمانی شناخته شده و خوشنام در سطح تهران و پروژه های متعدد تکمیل شده در دست احداث و در دست مطالعه می باشد. نقاط قوت اصلی این گروه انجام کلیه زنجیره عملیات ساختمانی از شروع تا پایان در داخل مجموعه (شامل مراحل مطالعات امکانسنجی طراحی معماری طراحی سازه وتاسیسات مدیریت و کنترل پروژه و اجرای عملیات ساختمانی) دارا بودن گروه قوی طراحی معماری در داخل مجموعه توان بالای مدیریت پروژه ها تیم مهندسی قوی و باسابقه و قابلیت سرمایه گذاری بالا در پروژه ها می باشد. ایده های نو و خلاقیت اصرار بر تولید ساختمان های باکیفیت بالا و تمرکز بر رعایت نیازهای بومی و فرهنگی اجتماعی با تکیه بر بروز شدن براساس نیاز جدید مشتریان رعایت حداکثری اصول مهندسی و لحاظ کردن اصول اخلاق حرفه ای از ویژگی های اصلی این گروه بوده که رضایت همیشگی مشتریان این شرکت گواه این مدعاست.
 

رزومه

گروه مهندسی ساخت کاردیس با داشتن نیروهای متخصص و جوان از رزومه اجرایی خوبی نیز برخوردار می ­باشد ، که به تعدادی از پروژه های انجام شده توسط این گروه اشاره می­ کنیم.

شروع فعالیت این مجموعه از سال 1379 با پروژه مسکونی خیابان دولت کیکاوس آغاز گردید و پس از آن با اجرای  چندین پروژه مسکونی در منطقه  تهران پارس فعالیت خود را ادامه داده است که در این بین مجتمع تجاری پارسیان هم از جمله پروژه های این مجموعه می ­باشد.

در سال 1387 این پروژه ساختمانی حوزه فعالیت خود را به منطقه 2 تغییر داد.

و از سال 1391 تمرکز فعالیت خود را بر روی مناطق 1 و 6 قرار داده است که حاصل آن پروژه های به اتمام رسیده و یا در حال اجرای فرمانیه ، کامرانیه ، و اقدسیه در منطقه 1 و پروژه های ساختمانی پزشکان دیسا2 ، و ساختمان مسکونی دیسا 1 ، دیسا3 و آتریسا1 در محله های امیر آباد ، یوسف آباد و فلسطین در منطقه 6 می­ باشد.

در رزومه کاری این مجموعه علاوه بر اجرا ، نظارت بر ساخت 12 ایستگاه آتش نشانی در سطح شهر تهران به چشم می­خورد یا قابل مشاهده است.

از تجارب مهندسی ساخت کاردیس می توان به اجرای اسکلت فلزی ( جوشی یا پیچ و مهره ) اجرای انواع سقف های عرشه فولادی ، تیرچه کرومیت ، تیرچه بلوک ، دال بتنی و ... اشاره نمود. این گروه همواره در پروژه های خود از متریال های به روز و با کیفیت همچون شیر آلات grohe  ، آسانسور kohe  و هیوندایی ، کاشی آپارچی اسپانیایی و در زمینه تاسیسات نیز از جدید ترین متریال های روز مانند لوله های فاضلاب واوین هلند سوپر پایپ و جورج فیشر و سیستم های تهویه لینوکس امریکا و ....استفاده نموده است.

این مجموعه با توان اجرایی و مدیریتی بالا توانسته همواره رضایت شرکای خود را در پروژه­ های مختلف جلب نماید.

هدف ما ارائه خدمات برتر و با کیفیت بهتر با استفاده از تجربیات مدیران وخلاقیت کارشناسان جوان  این مجموعه ، به متقاضیان این صنعت می ­باشد. 

 

چارت سازمانی